הפדיקור הרפואי

בשונה מהפדיקור האסתטי, בא לתת מענה להפרעות, בעיות וכאבים שונים באזור של כפות הרגליים – בעיות כגון הסרת עור קשה מכפות הרגליים, הסרת קוטיקולה, שיוף ציפורניים, טיפול בציפורן חודרנית, טיפול בציפורניים סדוקות ומפוצלות, טיפול ברגליים סוכרתיות, אקזמה, פסוריאזיס, פטריות ועוד.
בעיות אלו מצריכות טיפול עקבי לאורך זמן הנעשה על ידי מי שהוסמך לכך בצורה מקצועית. חוסר ניסיון בביצוע הפדיקור הרפואי עלול לעשות את הפעולה ההפוכה מהריפוי ולהסב נזק למטופל.
כחלק מהפדיקור הרפואי נמצא גם הטיפול ברגליים הסוכרתיות אצלם הטיפול צריך להיעשות באופן עקבי תוך כדי עבודה עם הכלים הנכונים והבטיחותיים ביותר.
מחלת הסוכרת מוגדרת כחוסר יציבות הסוכר בדם אשר נגרמת מסיבות שונות כגון חוסר אינסולין או האי יכולת של הגוף לווסת את רמתו או בכלל להשתמש בו באופן יעיל.
הרגליים הסוכרתיות הן רגישות במיוחד וחשופות לגורמים מזיקים רבים, מה שגורם להן לבעיות של פטריות, עור סדוק ויבש.
הפדיקור הרפואי נותן מענה לטיפול ברגל הסוכרתית בכך שהטיפול בו נעשה על ידי פדיקוריסט/ית מקצועי/ת עם ניסיון רב בתחום.
על המטופל הסוכרתי לשמור על כף רגל נקייה והיגיינית על מנת לא להיחשף לזיהומים ופצעים במהלך הטיפול מפני שקיימים אצלו הסיכויים לפגיעה בעצבים ברגליים, התפתחות טרשת ובעיה באספקת דם. מכאן שעל מנת לא להתחיל תהליך של ציפורן חודרנית או אפילו מספר ציפורניים חודרניות עליו להקפיד לגזור ציפורניים באופן תדיר וזו דוגמא אחת מיני רבות לעד כמה רגישים הסוכרתיים.
בגלל העובדה שהסוכרתיים חשופים לזיהומים ולרגישויות רבות מומלץ דבר ראשון לראות פדיקוריסט המתמחה בפדיקור רפואי באופן שותף עד סוף שלבי הטיפול.

פדיקור יבש

כיום ישנן מספר שיטות לביצוע הטיפול בהן הפדיקור היבש שהוא טכניקה שלא מצריכה שימוש במים חמים לריכוך כף הרגל ולא מצריכה שימוש בסכין.
שימוש בפדיקור יבש מונע את הסרתן של שכבות עור בריאות יותר ובכך גם תימנע פציעה.
כאן באה לידי ביטוי ייחודיותו של קלירנס כנותן מענה מקיף לפדיקור הרפואי.

מוצרי הסדרה פותחו בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והם מורכבים מרמת מרכיבים פרא-רפואיים ברמה הגבוהה ביותר תחת בקרות איכות קפדניות במיוחד. כל זאת על מנת לתת את הפדיקור הרפואי האיכותי והמקצועי ביותר.
סדרת הטיפולים של קלירנס לקחה בחשבון את הטיפול בחולי הסוכרת והנשים בהריון ולכן היא בטיחותית במיוחד, אינה מצריכה שימוש בסכינים ובכלים חדים המסכנים את המטופלים.
איכות מוצרי הסדרה קיצרה את אורך הטיפול בצורה משמעותית, מה שמוסיף להקלה ולנוחות.

הגדל פונט
ניגודיות