ידית פדיקור ארגונומית מקצועית

עולם הפדיקור הרפואי עובר תהליכי שיפור ושדרוג תמידיים. שיפורים אלו קשורים הן לטכנולוגיות השונות והמתקדמות המתעדכנות מעת לעת ותורמות את חלקן לטיפול בבעיות רבות ומגוונות בכף הרגל, והן לנוחות העבודה מצד המטפל/ת – דבר ההופך את הטיפול ותוצאותיו ליעילים ואפקטיביים יותר.
אם הטכנולוגיות הביאו את שיפור הטיפול, הרי שהמותג clearance, מהמובילים בתחום טיפולי המניקור והפדיקור הרפואי, מביא עימו כאן את החידוש והבשורה בתחום נוחות העבודה ושמירת ההיגיינה האישית לכל מטופל.clearance - ידית פדיקור ארגונומית מקצועית

עם רצון מתמיד לחקור ולדעת היכן ניתן לשפר את ביצועי סדרות הטיפול, וכמו כן שיפור חווית השימוש במוצרים, השיק לאחרונה המותג clearance מוצר חדש אשר מגדיר מחדש את מושג נוחות העבודה של הפדיקוריסט/ית – ידית פדיקור ארגונומית מקצועית.

ידית הפדיקור הארגונומית של clearance פותחה במיוחד על מנת לתת מענה לפדיקוריסטית שכל עבודתה היא לטפל בזוגות רגליים רבות במהלך יום – עבודה לא פשוטה המצריכה מאמץ פיזי לא מבוטל הנמשך לאורך שעות העבודה. בהמשך נסביר כיצד מתן המענה לצורך בנוחות העבודה קשור להכנסה כספית נוספת.

ידית הפדיקור עשויה משילוב מתכות אל-חלד איכותיות המקנות לה אורך חיים, חוזקה, יציבות ודיוק הבאים לידי ביטוי בזמן הטיפול, וכן עמידות בפני מים וכלי חיטוי על ידי תכונת האל-חלד שלה.
בחלקה התחתון של הידית שטח אחיזה התורם ליציבות ונוחות העבודה. חלק זה הינו רחב ובעל נוכחות שבעת אחיזתו עם כף היד מוגברת השליטה בפעולת שיוף כף הרגל.
בחלקה העליון של ידית האחיזה ישנה מגרעת ייעודית לכרית האגודל. עם אחיזת ידית הפדיקור תגיע האגודל אל מקומה במגרעת באופן טבעי.
שילוב המתכות מאפשר כמובן להכניס את הידית לכל כלי החיטוי ללא חשש.

מדבקות שיוף מתחלפות
בחלקה העליון של הידית נמצא החלק השטוח משני צדיו הנועד למיקום מדבקות השיוף המתחלפות והן ייעודיות לידית הפדיקור של clearance.
למדבקות 2 דרגות שיוף שונות:
גריט 80: מדבקה עם גרעון גס יותר ותפקידה להסיר את העור הקשה והיבלות מכף הרגל.
גריט 120: מדבקה רכה יותר שתפקידה, שלא כמו הגריט 80, הוא להחליק את כף הרגל, להסיר את שאריות העור שנשארו מהליך ההסרה ולהכין את כף הרגל לסיום הטיפול.

מדבקות אלו הן חד-פעמיות מתוך החשיבה לשמור עד כמה שניתן על היגיינה אישית – יש להחליף את המדבקות בין מטופל למטופל בחדשות. את הישנות – לפח.clearance - ידית פדיקור ארגונומית מקצועית
המדבקות פותחו בטכנולוגיה חדשנית מבית clearance שנקראת Smart Glue – מצד אחד נדבקות אל הידית בחוזקה וביציבות רבה, ומצד שני מוסרות ממנה ביתר קלות, במהירות וללא סימני דבק.
מדבקות אלו אינן מתכלות ואינן נושאות את שאריות העור עליהן אלא אלו מוסרות ישר אל הקרקע או אמבטיית הפדיקור. תכונה זו של מדבקות השיוף תורמת גם היא לאיכות הטיפול ויעילותו.
מדבקות השיוף עמידות במגע עם מים. מרגע הדבקתן לשטח הידית דבר לא יזיז אותן ממקומן, גם לא העבודה עם המים.

האחיזה בכף היד יחד עם מיקום האגודל במגרעת הייעודית יוצרים את האחיזה המושלמת על מנת לגשת אל המטופל/ת לתחילת השיוף וההסרה של העור הקשה מכף הרגל. אחיזה זו היא ההבדל הגדול והמשמעותי ביותר המבדיל את ידית הפדיקור הארגונומית של clearance משאר הידיות והפצירות המוכרות. היא גורמת למטפל/ת לבצע את פעולת השיוף באופן שבו היא לא משתמשת יותר בשרירים קטנים וחלשים של כף היד, הזרוע והכתפיים, אלא תעבור להשתמש בשרירים החזקים, הגדולים והמסיביים שלהם. אם הזכרנו מאמץ פיזי לא מבוטל, הרי שהשימוש בידית זו מבטל את המאמץ הפיזי לו היינו מורגלים עד כה, וכעת נחסכים מאמץ ואנרגיה רבים באותה פעולת הטיפול.

כיצד נוחות העבודה עם ידית הפדיקור קשורה להכנסה נוספת?
אם בעבודה המסורתית הישנה עם מגוון הכלים איתם עבדנו במשך שנים ארוכות הכרנו את הגוף שלנו וידענו שאנו מסוגלים למספר מסוים של לקוחות ביום, הרי שהשימוש בידית הארגונומית, שכאמור חוסך לנו מאמץ ואנרגיה רבים, נוכל להגדיר מחדש את סדר היום עם כמות לקוחות גדולה יותר. אם עד כה סדר היום של המטפלת כלל זמן מנוחה בין מטופל למטופל, הרי שזמן זה מתקצר עם הידית החדשנית. כשהשרירים שלנו מתעייפים פחות, ניתן להכניס ללו”ז היומי שלנו עוד מטופלים. עוד מטופלים באותן שעות עבודה = הכנסה נוספת לעסק / למטפלת.

הגדל פונט
ניגודיות