מדבקות שיוף מתחלפות לידית פדיקור

כמה פעמים ביום את משייפת כפות רגליים תוך כדי טיפול פדיקור שאת מבצעת? כמה פעמים ביום את נחה בין טיפול אחד למשנהו בגלל שכוחך אזל מהפעולה הפיזית הזו? כמה פעמים ביום את שואלת את עצמך האם יש משהו שיכול להפוך את פעולת השיוף לקלה, נוחה ויעילה יותר גם לך כמטפלת וגם למטופל? או יותר נכון כמה פעמים ביום ענית לעצמך שבטוח יש דרך או מוצר שיעשו את העבודה הרבה יותר קלה עם תוצאות איכותיות יותר? אז דעי לך שאינך לבד!

clearance - מדבקות שיוף מתחלפותפדיקוריסטיות רבות שואלות את עצמן את אותה שאלה, הגיונית ביותר דרך אגב, והיא מה יכול להפוך את יום העבודה שלי לאפקטיבי ונוח יותר? ואכן – ישנה דרך כזו וכן, צדקה מי שענתה לעצמה שאכן ישנה דרך או מוצר שפותרים את העניין.
המותג clearance שקשוב מאוד לצרכי המטפלים המקצועיים בתחום המניקור והפדיקור הרפואי פיתח לאחרונה מוצר חדש העונה על כל דרישות המטפלת בכל הנוגע ליעילות העבודה, איכותה ונוחותה. כידוע, נוספה לסדרת המוצרים של clearance ידית פדיקור ארגונומית מקצועית החדשה שכבר החליפה מוצרים מסורתיים ותיקים במכוני יופי וספא רבים, אך הערך המוסף המשמעותי יותר הוא שינוי דרך החשיבה הישנה שבה אנו מקובעים לשיטת עבודה איתה עבדנו שנים רבות, עם אותם כלים ישנים במהותם, כלומר שהפיתוח והטכנולוגיה הורגשו בהם פחות. לצד ידית הפדיקור הארגונומית ובמיוחד בשבילה פותחו מדבקות שיוף מתחלפות.

מדבקות שיוף מתחלפות לידית פדיקור של clearance הם למעשה חלק בלתי נפרד ממנה ומשלימות אותה בצורה מושלמת עם מספר יתרונות גדול התורם לטיפול הפדיקור ומקדם אותו.
כמה משייפים את מחליפה ביום? מה טיבם? כמה אנרגיה את מבזבזת עקב פעולת בשיוף? שאלות אלו ועוד הם אלה שתרמו לפיתוחן של מדבקות השיוף.

למדבקות אלו יש 2 דרגות שיוף:
Grit 80 – היא המדבקה האדומה שתפקידה למעשה הוא לבצע את הפעולה הראשונית של הסרת עור קשה וכמו כן לטפל ביבלות ושאר העור היבש מכף הרגל של המטופל/ת. זו הסיבה שהיא מדבקת שיוף גסה יותר.
Grit 120 – היא המדבקה השחורה שתפקידה מגיע לאחר פעולת המדבקה האדומה והוא להחליק את כף הרגל ולהביאה למצב אופטימלי, להמשיך בהסרת שאריות העור העודף שלא הוסרו בשלב הראשון, וכן להכין את כף הרגל להמשך שלבי הטיפול של clearance.

אם עד כה דובר על הגורמים לפיתוחן של מדבקות השיוף של המותג ומהו תפקידן, הרי שעת נעלה את יתרונותיהן וייחודן ואיך הן הופכות את חוויית הטיפול לנוחה וקלה:
ראשית, clearance השקיעה בפיתוח שיטת הדבקה חדשנית וייחודית למדבקות שיוף אלו והיא נקראת  Smart Glue Technology – הרעיון הוא לספק הדבקה ועמידות חזקים ואפקטיביים ביותר אל ידית הפדיקור הארגונומית בזמן העבודה, אך מצד שני לספק הסרה קלה, מהירה וידידותית שלהן מן הידית בתום העבודה כשהן מותירות אותה נקיה מכל שאריות דבק, כחדשה.

  • פיזור הגירעוּן ואיכותו – מקנים למדבקות שיוף יעיל לכל אורך הטיפול כשהעור המוסר אינו נדבק למדבקה ומקשה את השיוף אלא נופל כולו על נייר / מגבת הפדיקור או לכל מקום אחר. בכך תמיד חשופים במלואם גרעיני השיוף – מה ששומר על הסרת עור קשה בצורה הטובה והמהירה ביותר.
  • עמידות במים – מרגע הצמדתן של מדבקות השיוף לידית הפדיקור הן לא ייסוגו לצדדים ולו במילימטר בודד. לא עבודת השיוף ולא הכנסתן למים בזמן הטיפול יפרו את היאחזותן על גבי הידית וזהו חלק מקיסמה של שיטת ה – Smart Glue Technology.
  • מדבקות חד פעמיות – בסיום השימוש בהן כל מה שנותר הוא להסיר אותן ביתר קלות ולהשליכן לפח האשפה. המטופל/ת הבאים יזכו לטיפול במדבקות שיוף חדשות כאלו.
  • 60 טיפולים בדיוק –  clearance ליקטה את המדבקות לחבילות של 60 בכל אריזה, כך שניתן לדעת שברכישת חבילת Grit 80 וחבילת Grit 120 אפשר לבצע לא פחות ולא יותר מ-60 טיפולי פדיקור.

לסיכום, ראינו איך הקשבה ללקוח מניבה כלי עבודה שלא רק משפרת את חוויית הטיפול ומקלה עליו, אלא גם מניבה תוצאות טיפול ברמה הגבוהה ביותר שהן המטפלת תרצה להעניק למטופליה, והן המטופלים ירצו לקבל כשהם מוסרים את כפות רגליהם בידיכם.

מהיום – איכות היא באמת לא מילה גסה!

הגדל פונט
ניגודיות