בואו להיות חברים שלנו! הירשמו לניוזלטור וקבלו 10% הנחה למימוש כבר בקנייה הראשונה שלכם!

פילוסופיית המותג שלנו

ע”י שילוב של מחקר מדעי וניסיון מעשי, Clearance מכוונת להגיע לסטנדרטים חדשים בתחום הפדיקור והמניקור.
שימוש עקבי במוצרים של קלירנס מבטיח ומביא לתוצאות טיפול מושלמות. אין הגבלה של גיל או מצב בריאותי לשימוש המוצרים שלנו. פילוסופיית המותג שלנו מבוססת על שלושה עקרונות עיקריים:

איכות | בטיחות | היגיינה

אנו משתמשים אך ורק ברכיבים באיכות הכי גבוהה בפיתוח הקוסמטיקה שלנו. למרות שאיננו מותג רפואי, החומרים הפעילים במוצרי הקוסמטיקה שלנו הינם משומשים בתחום הרפואי, חלק ממה שהופך את המוצרים שלנו לכל כך אפקטיביים. נוסחאות למוצרים מתפתחות ע"י המעבדות המובילות בישראל, עם שימוש בקידומים הטכנולוגיים הכי עדכניים והשמה של הטכניקות העדכניות ביותר לפיתוח המוצר המותג CLEARANCE מוסמך ע"י המוסדות הבאים: GMPISO 9001האגודה הישראלית לסוכרתמשרד הבריאות של ישראל

משרד הבריאות הישראלי

ISO

האגודה הישראלית לסכרת

GMP

פשטות | יעילות | דיוק | רב תכליתי

העיקרון השני של פילוסופיית המותג שלנו היא לפשט את התהליך לבעל המקצוע ולסייע במתן חוויה יותר נוחה ובטוחה ללקוח בעת קניית הליין המקצועי של קלירנס, בעל המקצוע מקבל את כל הכלים הנחוצים להשלים תהליך בטוח ויעיל של הפדיקורמניקור. השיטה של קלירנס היא מהירה וקלה ללמידה ואינה דורשת נסיון קודם במקצוע, מעניקה למטפל סט של של כלים לביצוע הטיפול.

שילוב בין ליין הבית לליין המקצועי

העיקרון השלישי של פילוסופיית המותג שלנו זהו השילוב בין הליין המקצועי לליין הנועד לשימוש ביתי על מנת להשיג תוצאות גלויות בפרק זמן קצר. כל בעל מקצוע שעבר הכשרה באמצעות השיטה של Clearance יוכשר גם לזהות בעיות במהלך הטיפול ואילו מוצרים יש להמליץ ללקוח לשימוש ביתי. ליין המוצרים שלנו לשימוש ביתי פותח כדי לפתור את הבעיות העקשניות והקשות ביותר על מנת שהלקוח יוכל לחוות שיפור משמעותי בפרק זמן הקצר ביותר. השילוב בין שני סוגי הליין מאפשר ללקוחות לשמר את כפות הידיים הורגליים שלהם תמיד במצב הנקי ביותר. שביעות רצון ללקוח מובטח! לקוחות המשתמשים בסדרת השימוש הביתי של Clearance יוכלו להיפטר מבעיות ארוכות טווח ועקשניות ולפעמים תופעות כואבות כמו – פטרייה, אקזמה, סדקים בעקבים, ריח רע, רגליים מנופחות – רק כדי לציין כמה.